Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, BURMISTRZA WYSZKOWA, SOS PZM oraz TEDEX SA naszych dotychczasowych jak i nowych Uczestników, do udziału w cyklicznej imprezie, która od 19 lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, o czym świadczy wpisanie jej w coroczny kalendarz imprez zaplanowanych przez Urząd Miasta i Gminy Wyszków.

Dzięki pomocy organizacyjnej ze strony władz miasta, powiatu i gmin możliwe jest jej rozgrywanie w takim wymiarze. Relacje z jej przebiegu w ubiegłych latach przekazywały media o zasięgu regionalnym jak i krajowym, co dodatkowo zwiększa jej popularność oraz prestiż. Świadczą o tym słowa Dziennikarza, który po zakończeniu imprezy napisał: „Na jej wyjątkowość składają się klimat i otwartość na publiczność”.
Tegoroczny rajd odbędzie się tradycyjnie w cyklu dwudniowym, w zaplanowanym i zatwierdzonym kalendarzu PZM jako KJS przyznający punkty do licencji sportowej.

Wypracowana formuła przebiegu rajdu, a w szczególności widowiskowa SUPER PRÓBA o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA oraz GRAND PRIX o PUCHAR PREZESA AK CENTRUM rozgrywana w centralnym punkcie miasta, na bardzo atrakcyjnej trasie, co roku gromadzi olbrzymią rzeszę kibiców i fanów motoryzacji, media oraz wiodące firmy, w tym motoryzacyjne prezentujące zgromadzonej publiczności swoje najnowsze osiągnięcia.

Cykliczne Zawody

Kącik Czytelnika

 

Patronujemy:

  

Wspierają nas:

Dział multimedia współtworzą:

  
  

Współpracujemy: