Przed uczestnikami Ogólnopolskiego Rallysprintu kolejne wyzwanie – w dniach 11-12 sierpnia Automobilklub Bydgoski organizuje, po raz drugi w tym sezonie, rundę drogową – V rundę AB CUP i BMW-Challenge. Tym razem rywalizacja będzie się toczyć na odcinku zlokalizowanym na terenach nadmorskich, w gminie Będzino. Jak zapowiada organizator, nawierzchnia odcinka jest równa jak na torze wyścigowym, a sam odcinek jest niezwykły i z pewnością będzie wymagał pewnej strategii – pierwsza część jest dość szybka z łagodnymi zakrętami, a druga – bardzo techniczna i każdy kolejny zakręt jest coraz to bardziej ciasny. Brzmi zachęcająco? :)

Informujemy, że w dniu 12 sierpnia odbędzie się trening i trwać będzie od godz. 8:00 do 9:45. Koszt treningu wynosi 150 zł, płatność w biurze zawodów. Kierowcy, którzy chcą wziąć udział w treningu, proszeni są o przesłanie tej informacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń mija 8 sierpnia 2017 o godz. 18.00 (wpisowe wynosi 350 zł).
Drugi termin ustalony jest na dzień zawodów – 12 sierpnia 2017 r. przy wypełnieniu zgłoszenia w biurze zawodów – 400 zł.

Wpisowe płatne jest w biurze zawodów w dniu imprezy.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej:
http://reg.motoresults.pl/abcup/register.php

Listę zgłoszeń, harmonogram oraz regulamin znajdziecie na stronie cyklu: www.abcup.com.pl

Wszelkie informacje na temat zawodów można na bieżąco śledzić na naszym Fan Page’u na portalu Facebook.

Zapraszamy!

 

inf. pras.
fot. Fotodron.pro

Cykliczne Zawody

Kącik Czytelnika

 

Patronujemy:

  

Wspierają nas:

Dział multimedia współtworzą:

  
  

Współpracujemy: