2. Rajd Kwidzyński jest rundą inauguracyjną jednocześnie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza jak i Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur! Szczegóły dotyczące RSMPo znajdziecie w zakładce "Zawodnicy", a informacje o RSPWiM na stronie Automobilklubu Warmińskiego http://www.akwarminski.pl/.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na 2. Rajd Kwidzyński! Zawodnicy powinni skorzystać z formularza zgłoszeń na stronie www.masatech.pl - odpowiednie zakładki dla RO i SuperKJS. Regulaminy i inne niezbędne druki dokumentów również na ww stronie.

Organizator rajdu, Automobilklub Morski, wspólnie z Automobilklubem Królewskim łączą siły i razem będą promować Rajd Kwidzyński! Liczymy, że tak nasilona promocja rajdu zachęci zawodników spoza województwa do udziału w naszej imprezie. Przygotowane odcinki z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym rajdowcom i nie możemy się doczekać, aż szersze grono się z nimi zapozna!

2. Rajd Kwidzyński po raz kolejny będzie rundą inaugurującą cyklu Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza, a jednocześnie klasyfikacja cyklu Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur.
W dniach 22-23 kwietnia na terenie gminy i miasta Kwidzyn oraz terenie gminy Gniew zawodnicy będą mogli zasmakować odcinków na miarę Mistrzostw Polski! Bardzo wymagające trasy, uroczyste rozpoczęcie rajdu prologiem w centrum miasta i niezwykła atmosfera panująca wśród kibiców zapewnią niezapomniane chwile, do których wraca się z uśmiechem na twarzy.
Jeżeli jesteś miłośnikiem rajdów, to nie może tu Cebie zabranąć!
Zawodnicy licencjonowani będą rywalizować na dystansie sięgającym 48km. Zawodnicy SKJS zmierzą się z tymi samymi trasami, lecz na krótszej, maksymalnej dopuszczonej przez PZM, długości 25km.
Mimo iż odcinki będą asfaltowe, to każdy z nich różni się od siebie - od szerokich i szybkich po wąskie i bardzo kręte drogi.
Ślepe zakręty, szczyty i spadania - właśnie to czeka na zawodników na 2. Rajdzie Kwidzyńskim!

Nie czekaj - zapisz w kalendarzu datę 22-23 kwietnia!

 

inf. pras.

Cykliczne Zawody

Kącik Czytelnika

 

Patronujemy:

  

Wspierają nas:

Dział multimedia współtworzą:

  
  

Współpracujemy: